Трос для гальма JAGWIRE 96SS3500
Артикул: CAB-66-68
Зверніть увагу!
Тип: для гальм
Сумісність: Sram Road / Shimano Road
Довжина: 3500 мм
Діаметр: 1,5 мм
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Скоро в наявності
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А
Мастило для сорочки перемикання Shimano 50 гр
Вартість комплекту із 2 товарів
Тросики для велосипеда
Змазки для вузлів та механізмів велосипеда
Технічні характеристики
Діаметр
1.5 мм
Довжина
3500 мм
Матеріал
Нержавіюча сталь
Гальма
Бренд
Jagwire
Опис
Гальмівний трос Jagwire 96SS3500 - це подовжений трос із нержавіючої сталі, розроблений для велосипедів зі складною або нестандартною прокладкою, зокрема тандемів, туристичних і gravel-байків з довгою базою. Довжина 3500 мм забезпечує достатній запас для коректного монтажу без натягу, що позитивно впливає на стабільність і ресурс гальмівної системи. Такий формат особливо актуальний для велосипедів з внутрішньою проводкою або додатковими поворотами сорочки.