Ми №1

Ми єдиний магазин у країні, що має на постійній основі десяток механіків на виробництві з відновлення та ремонту Б/У велосипедів, які також у будь-який момент доступні для клієнтського сектора. Ми особисто доставляємо велосипеди з нашого магазину в Нідерландах, до якого ми звозимо кращі варіанти з Німеччини, Австрії та інших країн Європи. Вони мають офіційні підтверджені митні документи та сертифікацію в Україні, що також виділяє Facebike на тлі інших.

Якість

Якість і швидкість виконання робіт перевищує наших конкурентів у рази, а великий виробничий цех налічує безліч інструменти, щоб ти був впевнений, що ми зробимо все, що потрібно для якісної і точної роботи.

Досвід

Кількість велосипедів, які щорічно відновлюються, також рекордна і непереможна на території України – понад 1000 штук, що дозволяє нам мати постійну актуальну наявність від 300 до 900 велосипедів в залежності від сезону, і це без огляду на нові велосипеди. Тому ти можеш бути впевнений, що ми маємо те, що потрібно.

Швидкість

Велика кількість працівників також дозволяє нам мати найшвидший і найпродуктивніший сервіс з ремонту клієнтських велосипедів з прийнятними цінами. Ми готові підлаштуватись під бажані терміни виконання роботи для клієнта незалежно від складності, обставин або необхідних інструментів.

Полагодимо що завгодно

до майстерні
Наші майстри
Дмитро Валовін

Механік, відповідальний за пакування велосипедів і передпродажну підготовку

Більше 1000 велосипедів

Вже відремонтовано

3.5 роки

Досвіду в ремонті

Вячеслав Резніченко

Механік, заступник головного механіка, основний механік комерційного сервісу

Більше 4000 велосипедів

Вже відремонтовано

8 років

Досвіду в ремонті

Олег Долженко

Механік, спеціаліст по шосейним та трековим велосипедам

Більше 2000 велосипедів

Вже відремонтовано

40+ років

Досвіду в ремонті

Артур Піскунов

Головний механік, спеціаліст з електровелосипедів

Більше 10000 велосипедів

Вже відремонтовано

15 років

Досвіду в ремонті