#forfamily
#forfriends
#forhealth
#forextreme

Facebike

Ми не просто продаємо велосипеди, ми продаємо стиль життя

#forelove
#forinspiration
#forestyle
Трохи історії

Наш шлях починається у 2015 році, з відкриття першого магазину, який спеціалізувався на велосипедах, що були у вжитку в країнах Європи. За цей час ми не тільки створили міцний колектив та найкращий велосервіс столиці, але й маємо можливість надавати Вам величезний вибір велосипедів будь-якого типу, нових та Б/У, для дорослих та дітей, у широкому ціновому діапазоні з постійним оновленням асортименту та щорічним поповненням нових брендів. Різноманітність можливостей поширюється також на послуги сервісу, від дрібниць встановлення аксесуарів до складних зварювальних та інших робіт з рамою тощо.

Ми сьогодні

На даний момент у наших рядах такі гіганти як Cannondale, Marin, NS Bikes, Rondo, Specialized, Bergamont, Author, KTM, Romet, Winora, Orbea, Ghost, Haibike, Dartmoor, RoyalBaby, Prophete та багато-багато інших відомих виробників, враховуючи вітчизняні Pride, Leon, Formula тощо. На всі велосипеди поширюється офіційна гарантія від виробника, усі відповідна сервісна підтримка, та додатково видається обов'язкова офіційна гарантія від нашого магазину, також на вживані велосипеди.

Cannondale Marin NS Bikes Rondo Bergamont Author KTM Romet Orbea Dartmoor RoyalBaby Prophete Devron Rondo Octane One Schwinn Stolen Spirit bikes Pride
Наша команда
Познач нас хештегом #lovefacebike

і отримуй 10% знижки на послуги майстерні