Трос для гальма JAGWIRE 93SS2000
Артикул: CAB-39-25
Зверніть увагу!
Тип: для гальм
Сумісність: Campagnolo Road
Довжина: 2000 мм
Діаметр: 1,5 мм
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Скоро в наявності
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А
Мастило для сорочки перемикання Shimano 50 гр
Вартість комплекту із 2 товарів
Тросики для велосипеда
Змазки для вузлів та механізмів велосипеда
Технічні характеристики
Діаметр
1.5 мм
Довжина
2000 мм
Матеріал
Нержавіюча сталь
Гальма
Бренд
Jagwire
Опис
Гальмівний трос Jagwire 93SS2000 - це якісний універсальний компонент для механічних гальмівних систем, орієнтований на стабільну роботу та підвищену зносостійкість. Довжина 2000 мм робить його зручним для більшості стандартних велосипедів - міських, гірських, gravel і шосейних - без потреби у надмірному обрізанні. Трос розрахований на точну передачу зусилля від гальмівної ручки до механізму, забезпечуючи прогнозоване та контрольоване гальмування.