Вилка 28" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-200мм travel-50мм PJ-06S-28VD чорний різьба 100мм
Артикул: FRK-28-472
Забрати зараз
Зверніть увагу!
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026працює з 10:00 до 19:00 (субота 10:00-19:00, неділя 10:00-18:00)
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Доставимо завтра
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А
Скоро в наявності
Масло для вилок та амортизаторів Hanseline Tele-Gabeloil SAE5 200 мл
Вартість комплекту із 2 товарів
Змазки для вилки велосипеда
Технічні характеристики
Дисковий
28"
Матеріал
Сталь
Тип амортизації
З амортизацією
50 мм