Трос для переключателя JAGWIRE 73SS2300 шлифов. нержав. 1.1х2300мм - Sram/Shimano
Артикул: CAB-06-13
Зверніть увагу!
Тип: для перемикання
Сумісність: Sram/Shimano
Довжина: 2300 мм
Діаметр: 1,1 мм
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Скоро в наявності
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А
Мастило для сорочки перемикання Shimano 50 гр
Вартість комплекту із 2 товарів
Змазки для вузлів та механізмів велосипеда
Технічні характеристики
Перемикання
Матеріал
Нержавіюча сталь
Бренд
Jagwire
Опис
Трос перемикання Jagwire 73SS2300 - це прецизійний компонент для трансмісій SRAM і Shimano, призначений для чіткого та швидкого індексного перемикання передач. Діаметр 1,1 мм і збільшена довжина 2300 мм роблять цей трос універсальним рішенням для сучасних рам з внутрішньою проводкою, довгими контурами або нестандартною геометрією. Він підходить для гірських, gravel, туристичних і шосейних велосипедів, де важлива точність роботи трансмісії.