Трос для переключателя JAGWIRE 71SS4445 шлифов. нержав. 1.1х4445мм - Sram/Shimano
Артикул: CAB-12-42
Зверніть увагу!
Тип: для перемикання
Сумісність: Sram/Shimano
Довжина: 4445 мм
Діаметр: 1,1 мм
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Скоро в наявності
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А