Трос для гальма Jagwire MTB Pro 94PS2000 шліфів. нержавіючі. 1.5х2000мм - SRAM/Shimano
Артикул: CAB-13-98
Зверніть увагу!
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 16.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Коооомбо, разом дешевше!
Купуй готові або збирай свої комплекти з потрібних товарів та послуг зі знижкою
Скоро в наявності
Забрати зараз В магазині Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А
Мастило для сорочки перемикання Shimano 50 гр
Вартість комплекту із 2 товарів
Змазки для вузлів та механізмів велосипеда
Технічні характеристики
Гальма
Матеріал
Нержавіюча сталь
Бренд
Jagwire
Опис
Гальмівний трос Jagwire MTB Pro 94PS2000 - це високоякісний компонент професійного рівня, розроблений для механічних гальмівних систем гірських, gravel та туристичних велосипедів. Діаметр 1,5 мм і довжина 2000 мм забезпечують оптимальну жорсткість і точну передачу зусилля від гальмівної ручки до каліпера, що особливо важливо під час активного катання, технічних спусків або руху з повним навантаженням. Формат троса підходить для більшості стандартних рам без необхідності значного обрізання.