Miche комплект коліс KLEOS Disc 50 мм, безкамерний, SRAM XDR (шосе) (WHKL50B0UX000)
Артикул: WR1844
Зверніть увагу!
14-21 ДЕНЬ СКЛАДАЄ ТЕРМІН ДОСТАВКИ, ТОВАР ЇДЕ З НІДЕРЛАНДІВ ПІД ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 17.05.2026
Безкоштовно
Безкоштовно
Кур'єром по Києву
Нова пошта, у відділення
Відправимо завтра
Оплата
Готівкою
Онлайн оплата
Оплата картою на сайті через систему Way For Pay
Безготівковий розрахунок
В касах банків, а також з розрахункового рахунку ФОП, ТОВ та ін
Безпека
Обмін або повернення
від Facebike
14 днів
Технічні характеристики
28"