Адаптер диск. гальм. Tektro F203/R180 IS to PM із болтами в комплекті
Артикул: ADT-008
Зверніть увагу!
Адаптер IS to PM F: 203мм R: 180мм
Для встановки дискового гальма з кріпленням PM (Post Mount) на вилку з кріпленням IS під ротор 203мм, або заднього гальма PM на раму велосипеда з кріпленням IS під 180мм ротор.
Немає в наявності
Скоро в наявності
12
Доставка
Самовивіз у Києві
Київ, вул. Якова Гніздовського, 1А 17.05.2026працює з 10:00 до 19:00 (субота 10:00-19:00, неділя 10:00-18:00)