Колеса WH-M8200-B-29, DEORE XT, пер+зад 29",12-шв, F: 15x110, R:12x148mm, бескамерные, CL
Артикул: EWHM8200LFEREBD9
Обратите внимание!
Вілсет SHIMANO Deore XT 29" WH-M8200 Center Lock | Shimano Micro Spline
Універсальність та надійність
Завдяки величезній внутрішній ширині 30 мм, навіть широкі покришки ідеально підтримуються в ободі, забезпечуючи найкраще зчеплення та комфорт. Крім того, все підготовлено для безкамерного використання (tubeless ready), що значно знижує схильність до проколів.
Втулки та вільний хід
Технічні характеристики:
  • Область застосування: Down Country, All Mountain, Enduro
  • Розмір колеса: 29" (622 x 30 мм)
  • Тип обода: для клінчерних та складаних покришок
  • Кріплення гальмівного ротора: Center Lock
  • Матеріал втулки: Алюміній, сталь
  • Матеріал обода: Алюміній
  • Матеріал спиць: Нержавіюча сталь
  • Внутрішня ширина обода: 30 мм
  • Зовнішня ширина обода: 35 мм
  • Висота обода: 20 мм
  • Зміщення (Offset): так
  • Кількість отворів: переднє 28 / заднє 28
  • Спиці: Круглі спиці з нержавіючої сталі J-Bend (вигнуті)
  • Схема спицювання: 3-х перехресне
  • Стандарт передньої осі: Наскрізна вісь 15x110 мм Boost
  • Стандарт задньої осі: Наскрізна вісь 12x148 мм Boost
  • Передній підшипник: Промисловий шарикопідшипник
  • Задній підшипник: Промисловий шарикопідшипник
  • Сумісність вільного ходу: 12-швидкісний Shimano Micro Spline
  • Рекомендована ширина покришок: 2.25" - 2.6"
  • Макс. тиск повітря: 2.5 бар / 36 psi
  • Можливість безкамерного використання (tubeless capable): так
  • Максимальна системна вага: не вказано
  • Отверстие для ніпеля: Presta (SV)
  • Колір обода / обробка: матовий чорний
  • Колір декору: глянцевий сірий
  • Колір втулок: чорний
Вага:
  • Вага за виробником: не вказано
Комплект поставки:
  • 1x переднє колесо
  • 1x заднє колесо
  • Включаючи обідну стрічку, безкамерний ніпель та запасні спиці
Нет в наличии
Скоро в наличии
12
Доставка
Самовывоз в Киеве
Киев, ул. Якова Гнездовского, 1А 17.05.2026
Бесплатно
Бесплатно
Курьером по Киеву
Новая почта, в отделение
Отправим завтра
Оплата
Наличными
Оплата при получении в наших магазинах, при доставке курьером, в отделениях Новой Почты
Онлайн оплата
Оплата картой на сайте через систему Way For Pay
Безналичный расчет
На кассе отделения любого банка, а также с расчетного счета ФЛП, ООО, ТОВ и так далее
Безопасность
Обмен или возврат
от Facebike
14 дней
Технические характеристики
Размер колеса
29
Тип обода Оба бывают одинарные, двойные и тройные.
алюмінієвий, tubeless-ready
Кількість спиць
28 (перед / зад)
герметичні (захищені від вологи й пилу)
Описание
Колеса Deore XT WH‑M8200-B - надійний набір для гірських велосипедів, створений з акцентом на продуктивність і довговічність. Модель призначена для дискових гальм та Boost-оси (15×110 мм спереду, 12×148 мм ззаду), що підсилює жорсткість колеса та стабільність при їзді по складному рельєфу. Задній хаб підтримує 12-швидкісні касети Shimano через систему Micro Spline, що дає точне і швидке перемикання.